Hakkımızda

Aydın Bilgi İşlem kurulduğu 1992 yılından bugüne, yazılım sektöründe 27 yıl boyunca müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmak için yenilikçi ve dürüst çalışmayı prensip edinmiş, müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm odaklı çalışmıştır. Firmamız, 2015 yılında IASindustrial application software ile İç Anadolu Bölge Çözüm Ortaklığı anlaşması yaparak caniasERP yazılımı vasıtasıyla müşterilerine daha etkin çözüm ve hizmet üretmeyi hedeflemiştir.

İnternet çağında, bilgi teknolojilerini etkin ve verimli kullanmak firmalar için artık bir zorunluluk halini almıştır. Bilgi teknolojilerini etkin ve verimli kullanan firmalar rekabette daha güçlenmektedir. Firma, yönetimin de bilgi çok daha önemli hale gelmiştir, bilgiyi toplamak ve değere dönüştürmek için iyi bir alt yapı ve sisteminiz olmalıdır.

Biz de bu alt yapı ve sistemin kurulmasında müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Konusunda uzman kadromuzla, firmanızdaki tüm süreç ve operasyonların analizini yaparak, en doğru ve etkin çözümleri firmanıza uyguluyoruz. Uyguladığımız çözümler sayesin de müşterilerimizin kaynaklarını daha verimli kullanmalarını, süreç ve operasyonlarının daha hızlı yönetilmesini, denetimlerin daha etkin yapılmasını, karar verme sürecinde ihtiyaç duydukları raporlara anında ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Tüm bunların sonucunda daha güçlü olmalarını sağlıyoruz.

Temel Değerlerimiz

Rekabete dayalı bir ticaret anlayışının hakim olduğu sektörde, sadece iş ilişkisi içinde bulunduğu firmalarla değil, rakipleriyle de centilmenliğe ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kuran Aydın Bilgi İşlem, faaliyet gösterdiği sektöre kaliteli hizmet odaklı yaklaşımıyla katkıda bulunmaktadır.

  • TARAFSIZLIK : Profesyonel ve ön yargısız hizmet sağlarız.
  • ETİK DAVRANIŞ : İyi niyet, dürüstlük ve tarafsızlık çerçevesi içerisinde davranırız.
  • TÜM BİREYLERE SAYGI : Başkalarına layık oldukları ilgiyi ve saygıyı gösteririz.
  • SOSYAL SORUMLULUK : Aydın Bilgi İşlem ve tüm çalışanları yaptıkları her hareket ve faaliyetin toplum ve çevre üzerindeki etkilerini göz önünde bulundurur.

size nasıl yardım edebiliriz?

Merak ettiğiniz bir şeyler mi var? Daha detaylı bilgi mi istiyorsunuz? Hemen iletişime geçin, danışmanlarımız size yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyacaktır.

Yaklaşık 30 yıldır işletmelerin kurumsal kaynak planlama ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Sizi de hizmetlerimizden faydalanmaya davet ediyoruz.

Hamdi Aydın
Genel Müdür, Aydın Bilgi İşlem

caniasERP ile rekabette öne geçin!