Perakende Yönetimi ERP ÇözümleriSEKTÖREL ÇÖZÜMLER

Perakende sektöründe müşteri ilişkilerinden network planlamaya, ürünlerin sınıflandırılmasından fiyatlama politikalarına, kampanya yönetiminden finansal uygulamalara, tedarik zinciri ve depo yönetimine tüm süreçleri yönetmek mümkündür.

Perakende Yönetimi

Perakendede kalite ve kusursuzluk, ekosisteminizde iletişim, erişim ve hız
ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), bütünleşik sistem tasarımlarının bir koludur. Uzun yıllardır yalnızca çok büyük şirketler tarafından tercih edilirken, günümüzde küçük büyük birçok firma tarafından kullanılır hale gelmiştir. Bu durumun oluşmasında ERP’nin departmanlar arası bilgi ulaşımı ve bilgi düzenlenmesini sağlaması en önemli etkenlerden biridir.

Rakiplerine Göre Daha Avantajlı

ERP piyasasında birçok müadili bulunmasına rağmen caniasERP rakiplerine göre avantajlarıyla öne çıkmaktadır. caniasERP’yi tercih eden müşterilerimiz memnuniyetlerini fazlasıyla belirtmektedirler. Peki bu avantajlarımız nelerdir?

01

Global bilgi birikimini, perakende sektörüne aktarabilir.

02

Tüm süreçleri tek bir çatı altında toplar.

03

Taleplere ve sektörün değişen koşullarına hızlı adaptasyon sağlar.

PERAKENDE YÖNETİMİ ANA FONKSİYONLARI

caniasERP Perakende Modülü (RTM) Satış modülü ile iç içedir. Satış modülünde kullanılan satış sonrası ve öncesi raporlar, fiyat po­litikaları gibi özellikler, perakende için de kullanılabilmektedir. Ayrıca perakende modülü belirtilen tüm modüller ile de sıkı bir bağ içerisindedir.

Analiz ve Kontrol

Perakende satış verileri, caniasERP Perakende Modülü (RTM) içinde çoklu rapor özelliği sayesinde istediğiniz spesifikasyona göre dinamik olarak ayrıştırılarak değerlendirilebilir. (örn. satış de­partmanı, ürün hiyerarşisi, müşteri, şehir vb.)

Tüm belgelerin birbirleriyle bağlantıları, Satış modülü üzerin­den daha sonra da incelenebilir. Böylece tekliften başlayarak sipariş, irsaliye, iade irsaliyesi ve alacak dekontu ile devam eden ve fatura ile son bulan sürecin gelişimi takip edilmiş olur. Elektronik Veri Alışverişi modülü sayesinde perakende satış verileri dış ortamdan caniasERP sistemine, caniasERP sisteminden de dış ortama aktarılabilir.

Perakende İşlemlerine Doğru Çözümler

Perakende satışın, satış prosedüründen bazı farkları bulunmak­tadır. caniasERP Perakende Modülü (RTM) bu farklılıkları göz önünde bulundurarak Satış modülü ve diğer birçok modül ile entegre olarak hazırlanmıştır. caniasERP Perakende Modülü (RTM) ile peraken­de satış, değişim ve iade işlemlerinizi yönetebilir, stok ve trans­fer hareketlerini sağlayabilir, ihtiyaç duyulan perakende satış ve gün sonu gibi raporları hazırlayabilir ve satış istatistiklerinizi gösterebilirsiniz. Bu işlemlerin yapılabilmesi için gerekli olan ödeme koşulları, tipleri ve indirim anahtarı gibi özellikler ma­ğaza bazlı; belge tipleri, depo, stok yeri gibi bilgiler ise kasiyer bazlı tanımlanarak esnek bir kullanım şekli oluşturulmuştur. Bunlarla birlikte kullanıcı dostu arayüzü sayesinde son kullanı­cılara rahat bir şekilde işlem yapma olanağı sağlar.

Form DoldurunDaha Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun Sizi Arayalım.

sizi arayalım mı?

Tüm sektörlere özel çözümlerimizle tanışmak için alttaki butona tıklayın ve bize ulaşın.

Yaklaşık 30 yıldır işletmelerin kurumsal kaynak planlama ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Sizi de hizmetlerimizden faydalanmaya davet ediyoruz.

Hamdi Aydın
Genel Müdür, Aydın Bilgi İşlem

Birinci Sınıf Kurumsal Desteğe İhtiyacınız mı Var?